Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

DUYURULAR

2023 Mühendislik Tamamlama İle Üniversitemize Kayıt Hakkı Kazanan Öğrenciler

13.10.2023

 
2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MÜHENDİSLİK TAMAMLAMA KAYITLARI

 

2023 Mühendislik Tamamlama ile Üniversitemize kayıt hakkı kazanan öğrencilerin kayıtları 13-19 Ekim 2023 tarihleri arasında (19 Ekim 2023 tarihinde saat 16:00'a kadar)şahsen kazandıkları bölümün bağlı olduğu fakültelerdyapılacaktır.

 

Kayıt yaptıracak öğrencilerin “Kayıt İçin Gerekli Belgeler”de belirtilen evrakları bölümün bağlı olduğu fakültede kayıt için görevli personele eksiksiz bir şekilde teslim etmeleri gerekmektedir. Eksik belgeyle kayıt yapılmayacaktır.

 

Üniversitemiz Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği Bölümüne kayıt hakkı kazananların,  “Kayıt İçin Gerekli Belgeler”de belirtilen ve sağlık durumunun denizciliğe elverişli olduğunu, Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğünden (ayrıntılı bilgi için http://www.hssgm.gov.tr adresini ziyaret ediniz)  alınacak “Gemi Adamı Sağlık Yoklama Belgesi” ibaresi taşıyan Sağlık Raporunun aslını kayıt esnasında ilgili fakülte kayıt görevlisine teslim etmesi gerekmektedir. Bu belge için kayıtlardan birkaç gün önce alınarak aslı, öğrenci dosyasına konulmak üzere, kayıt görevlisine teslim edilecektir. 

 

 

KAYIT İÇİN GEREKLİ BİLGİLER

 

 

 

BİLGİLENDİRME METİNLERİ

 

 

 

ÖNEMLİ ADRESLER VE BELGELER